Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Hakkımızda

Seçtuğ Reklam, 1981 yılından günümüze kadar Açık Hava reklamcılığı yapmaktadır. Firmamız, 1981 yılında Seç Tabela olarak kurulmuştur.


Firmamız, reklam sektöründe hizmet vermektedir. Başlıca hizmetimiz Açık Hava Reklamcılığıdır. Dijital baskıdan Toteme kadar her türlü açık hava reklamcılığı yapılmaktadır. Açık hava reklamcığında başlıca şunlardır;

 • Totem
 • Işıklı Tabela Çeşitleri
 • Işıksız Tabela çeşitleri
 • Bina Cephe Vinil Giydirme
 • Bina Cam Giydirme
 • Fuar Çalışmaları
 • Dijital Baskı
 • Folyo Kesim
 • Kayan Yazılar
 • Strafor Harf
 • Araç Kaplama
 • Pano Sistemleri
 • Roll Up
 • Duvar ve Çatı Reklamları
 • Kutu Harfler (Paslanmaz)
 • İç ve Dış Aydınlatma Reklamları

Yaptığımız açık hava reklam çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir. Yaptığımız çalışmalardan örnekleri görmek için buraya tıklayınız.

Seçtuğ Reklam olarak açık hava reklamcılığında başlıca hedefimiz; Sektöründe en üst düzeyde yer almak, müşteri portfoyümüzü genişletmek, servis ve danışmanlık hizmetlerimizle siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına sürdürülebilir, etkili ve hızlı çözümler üretmektir.

VİZYONUMUZ:

Seçtuğ Reklam; yenilikçi, çağdaş ve girişimci yapısıyla müşteri odaklı dürüst ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

Her yeni müşterimizle dahada değerlenen firmamız; çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst, saygın, adaletli ve LİDER topluluk olmak, müşterilerimiz için en yüksek etik ve mühendislik standartlarında ürünler sağlamaktır.

MİSYONUMUZ:

Devamlı olarak artan müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, satış sonrası destek ile fark yaratan bir şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

İnsan gücü ve teknolojiyi bir araya getiren Seçtuğ Reklam en az hata ve en yüksek kalite için çalışmaktadır. Kalite ve Güveni birleştirme sloganı ile yola çıkan firmamız uzman kadrosu ve teknik bilgi birikimleri ile sorunlarınıza çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Müşterilerimize ürünlerimizin detayları ve kullanımı hakkında bilgiler anında aktarılmaktadır. Şirketimiz piyasa koşullarına göre rekabet ederken hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi yasal kurallar çerçevesinde hareket ederek hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Bu amaç ve şevkle hedefimiz hizmetlerini hatasız tamamlayan, sürekli gelişerek büyüyen bir yapıya ulaşmaktır. Firmamız ulusal ve uluslararası arenada lider firmalar ile iş yapmış ve hali hazırda yapmaya devam etmektedir.

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....